Nie od dziś wiadomo, że laptop to propozycja dla osób, które raczej preferują przenośny sprzęt i cenią sobie to, że mogą go zabrać praktycznie wszędzie. Wiele osób decyduje się na zakup torby, plecaka czy chociażby etui, które zminimalizuje ryzyko powstania uszkodzeń naszego sprzętu w podróży. Jaką torbę na laptopa kupić? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, a my postaramy się przybliżyć wam ten temat w naszym artykule, by pomóc wam wybrać najlepszy plecak i torbę na laptopa.

Torba, plecak czy etui na laptopa – co wybrać?

Wszystko zależy od tego, jak będziemy przewozić nasz sprzęt, oraz jakich jest gabarytów. Na rynku jest wiele różnych propozycji, które z pewnością powinny pasować naszym preferencjom. Weźmy pod uwagę to jak się przemieszczamy i jakiego rodzaju sprzęt posiadamy, bo to będzie kluczowe w wyborze odpowiedniego akcesorium.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Zdecydowanie najważniejszym aspektem tego co wybrać, będzie fakt tego jak duży jest nasz sprzęt, jakie akcesoria do niego posiadamy i chcemy mieć przy sobie, oraz co jest dla nas najwygodniejsze. Warto zwracać uwagę na to, z jakich materiałów wykonane będzie nasz plecak, torba czy też etui. Ważne, by było wodoodporne, oraz na tyle porządne, by nie przerwało się pod wpływem ciężaru naszego laptopa.

Dla wielu osób ważna będzie kwestia wizualna, oraz to, by nasze akcesorium do przenoszenia laptopa dobrze się prezentowało. Wielu producentów proponuje eleganckie skórzane wykończenia, które z pewnością sprawdzą się dobrze w bardziej formalnych okolicznościach. Kluczowym elementem będzie to, jaki rozmiar ma nasz laptop, bo głównie do tego dopasujemy naszą torbę, czy inne akcesoria. Producenci tworzą swoje produkty w kilku wersjach rozmiarowych, więc nie będzie kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego dla nas.

-> Sprawdź także: RANKING LAPTOPÓW DLA DZIECI!

Jaki plecak na laptopa kupić?

Jeżeli podróżujemy rowerem, komunikacją miejską, bądź po prostu nie jest wygodna dla nas torba, to zdecydowanie trafnym wyborem będzie plecak na laptopa. Nie jest to zwykły plecak, ponieważ ma kilka istotnych funkcji, by ochronić naszego laptopa przed uszkodzeniami. Wykonane są często z tkaniny, która jest nieprzemakalna.

W środku posiada kieszeń, która jest wyposażona w specjalne paski, które pozwolą nam na dodatkowe zapięcie naszego sprzętu i zabezpieczenie go przed przemieszczaniem się. Wybór plecaka jest też dobry, jeżeli noszenie torby sprawia nam kłopot i dyskomfort – w przypadku plecaka ciężar rozkładamy na całe plecy. Dla wielu wygodniejsze i praktyczniejsze wyjście, to dobry plecak na laptopa.

Plecak na laptopa – Ranking i cena 2020

W tym zestawieniu prezentujemy wam najchętniej wybierane plecaki na laptopa. Ranking pochodzi z serwisu Nokaut i jest na bieżąco aktualizowany.

Torba na laptopa – jaką kupić?

Wiele osób nie zgodzi się z tym, że torba jest niewygodna i po części ma rację. Jest ona równie dobrym wyborem co plecak. Torba nie tyle co chroni nasz sprzęt przed uszkodzeniami, kradzieżą, ale też wygląda bardziej reprezentacyjnie. Możemy dobrać ją odpowiednio do tego gdzie pracujemy. Jeżeli jest dla nas ważne to jak wygląda, możemy zdecydować się na bardziej elegancką, skórzaną torbę.

Wiele toreb na laptopa posiada dodatkowe kieszenie. Jest to świetna opcja, ponieważ wiele osób korzysta z takich peryferii jak myszka bezprzewodowa, klawiatura i wielu innych, które z pewnością się tam zmieszczą. Warto zwrócić uwagę na to, by pasek był na tyle wytrzymały, oraz miał możliwość regulacji, by zapewnić jak największy komfort podczas jej noszenia. Dobra torba na laptopa powinna być kompromisem pomiędzy wygodą, a funkcjonalnością i wyglądem.

Torba na laptopa – Ranking i cena 2020

W tym zestawieniu prezentujemy wam najchętniej wybierane torby na laptopa. Ranking pochodzi z serwisu Nokaut i jest na bieżąco aktualizowany.

Etui i pokrowce na laptopa – jakie wybrać?

Jeżeli nie jesteśmy fanami takich rzeczy jak torba, oraz plecak i potrzebujemy czegoś mniejszego i zgrabniejszego, to idealnym wyborem będzie etui. Jest ono bardzo praktyczne, może być również włożone do bagażu i dodatkowo zabezpieczy nasz sprzęt. Bardzo dobre wyjście na spotkania biznesowe i delegacje. Posiada rączkę, za którą możemy chwycić i będzie to wyglądać jak mała walizka – ciekawe i bardzo praktyczne wyjście.

Etui i pokrowce na laptopa – Ranking i cena 2020

W tym zestawieniu prezentujemy wam najchętniej wybierane etui na laptopa. Ranking pochodzi z serwisu Nokaut i jest na bieżąco aktualizowany.