Dobrze wiemy, jak producenci wspierają gaming, dbając przez to o najmniejsze szczegóły. Jeszcze jakiś czas temu, można było widzieć graczy, którzy przyklejali kabel myszy plastrem do blatu, by unieruchomić go i wyodrębnić tylko potrzebną długość w rozgrywce. Mouse bungee pozwala na to i jest produktem bardzo innowacyjnym. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze i spełnia swoje zadanie idealnie. Jaki mouse bungee kupić? Przygotowaliśmy artykuł, w którym dowiecie się jak kupić dobre mouse bungee i na co zwrócić uwagę.

Mouse bungee – co to jest?

Jest to stojak, który ma na zadaniu unieruchomienie naszego kabla i dostosowanie długości jaka się porusza. Cała konstrukcja jest bardzo prosta. Odpowiedniej ciężkości plastik, wyposażony w zginające się ramie, które pozwala na wygodne manewrowanie myszką. Pod spodem posiada antypoślizgowy materiał, zapewniający dodatkową stabilność.
Dodatkowo kabel zwisa lekko pod kątem, co sprawia, że na naszej podkładce jest więcej miejsca, oraz nie trzemy kablem o nią, czy o blat biurka.

Mouse bungee sprawia, że przy wykonywaniu dynamicznych ruchów, kabel nie będzie się plątał. Jest to duże ułatwienie, bo w przypadku plątającego kabla, prostowanie go bywa problematyczne, oraz można w ten sposób po prostu uszkodzić przewód.

Czy warto kupić mouse bungee?

Jeżeli cenimy sobie komfort, zdecydowanie taki gadżet powinien pojawić się u nas. Wiele firm oferujących sprzęt gamingowy ma w swojej ofercie taką pozycję. Koszt takiej zabawki nie przekracza 100 złotych, a przy dobrej okazji uda nam się go nabyć w dobrej cenie, więc to kolejny argument za. W grach liczy się precyzja i czas reakcji, a to z pewnością pomoże nam doskonalić naszą grę, oraz sprawić, że będzie przyjemniejsza.

Mouse bungee – Ranking i cena 2020

Jaki mouse bungee będzie najlepszy? Prezentujemy ranking pochodzący z serwisu Nokaut, w którym znajdziecie dla siebie najlepsze mouse bungee. Jest on na bieżąco aktualizowany, by gracze mogli znaleźć najlepszy sprzęt gamingowy.